Vi håller till i Ulvsunda i Bromma, väster om Stockholm City. Hit tar du dig enkelt med bil eller via tvärbanan. Välkommen till oss om du vill prata grafisk produktion så bjuder vi på kaffe och inspiration.

Säljare

Carina Rystedt
010-459 82 29, 070-874 36 28
carina.rystedt@tmgsthlm.se

Johan Krantz
010-459 82 97, 070-538 68 22
johan.krantz@tmgsthlm.se

Ivan Taborsak
070-550 07 53
ivan.taborsak@tmgsthlm.se

Key Account Manager:

Fredrik Hultman
010-459 82 24, 070-313 13 79
fredrik.hultman@tmgsthlm.se

Jörgen Björn
010-459 82 47, 072-222 21 46
jorgen.bjorn@tmgsthlm.se

Henrik Jalderup, säljchef
073-403 14 49
henrik.jalderup@tmgsthlm.se

Kundansvarig projektledare

Ingela Hallgren
010-459 82 39, 070-493 88 40
ingela.hallgren@tmgsthlm.se

Sofia Orrbo
010-459 82 96, 070-362 45 22
sofia.orrbo@tmgsthlm.se

Michael Lind
010-459 82 12, 070-999 95 92
michael.lind@tmgsthlm.se

Ingrid Carlén
010-459 82 43, 070-266 88 81
ingrid.carlen@tmgsthlm.se

Peter Hultgren
010-459 83 18, 070-438 71 73
peter.hultgren@tmgsthlm.se

Daniel Hannerz, projektledarchef
010-459 82 22, 070-370 02 42
daniel.hannerz@tmgsthlm.se

Produktionsledare

Anneli Gustafsson
073-072 27 15
anneli.gustafsson@tmgsthlm.se

Thomas Westermark
010-459 82 99, 072-504 09 99
thomas.westermark@tmgsthlm.se

Cyrus Swire
070-576 16 44
cyrus.swire@tmgsthlm.se

Patrick Björsell
010-459 82 14, 070-574 25 86
patrick.bjorsell@tmgsthlm.se

Premedia (Prepress och bildbehandling):

Margareta Stenqvist
010-459 82 23
margareta.stenqvist@tmgsthlm.se

Mikael Holmertz
010-459 82 75
mikael.holmertz@tmgsthlm.se

Hanna Sohlborg
010-459 82 06
hanna.sohlborg@tmgsthlm.se

Sophia Johansson, premediachef
010-459 82 83
sophia.johansson@tmgsthlm.se

Chef – Expo (Storformat)

Lars Westin
010-459 82 15, 076-872 55 85
lars.westin@tmgsthlm.se

Chef - Tryckeri & Efterbehandling

Carl Zetterström
070-306 29 12
carl.zetterstrom@tmgsthlm.se

Verkställande Direktör

Styled Maps - Night Mode